Gearkassedele 9.8 hk

nr Titel Varehus Pris
1 Nedre gearkasse (tom kasse)
2 126,25DKK
2 Olieproppakning gearkasseolie ''Japan''
22,50DKK
3 PROP, OLIEHUL
25,00DKK
4 VAND INDGANG
17,50DKK
5 SKRUE M4X25
2,50DKK
6 MØTRIK HEXAGONISK M4
1,25DKK
8 VASKER 6
22,50DKK
9 ANODE
235,00DKK
10 HEXAGONISK MØTRIX M6X5
8,75DKK
11 O RING
18,75DKK
12 LEJE 6004
42,50DKK
13 O-RING
17,50DKK
14 GEAR,REVERSE
561,25DKK
15
320,00DKK
16 VASKER
16,25DKK
17 HEXAGONISK MØTRIX M5
2,50DKK
18
20,00DKK
18
20,00DKK
18
15,00DKK
19 AKSELTÆTNING / SIMMERING 15x28x10
55,00DKK
20
506,25DKK
21 PAKNING VANDTÆTNING
16,25DKK
22
21,25DKK
23
1 670,00DKK
23
1 313,75DKK
24
203,75DKK
25
38,75DKK
26 PLADE,O-RING
12,50DKK
27 AKSELTÆTNING / SIMMERING 12.1X24X8
57,50DKK
28
37,50DKK
29
36,25DKK
30 Impeller 9.8 hk
95,00DKK
31
136,25DKK
32 Impellerhus
117,50DKK
33 Propelleraksel 6/8/9.8 hk
921,25DKK
34
16,25DKK
35
47,50DKK
36 VANDPUMPE SÆDE
296,25DKK
37
548,75DKK
38
10,00DKK
39 GEAR,FORWARD
765,00DKK
40 LEJE 6204
70,00DKK
41
20,00DKK
41
16,25DKK
42 PINION
350,00DKK
43
132,50DKK
43
137,50DKK
44 PIN,DOWER
18,75DKK
45 HEXAGONISK MØTRIX M6X50
8,75DKK
46
8 340,00DKK
47 SKRUE M5X6
7,50DKK
48 HEXAGONISK MØTRIX M6X25
12,50DKK
49 PUDE PROPELLER
56,25DKK
50 VASKER PROPELLER AKSEL
27,50DKK
51
906,25DKK
52 VASKER 10
12,50DKK
53 MØTRIK, HEXAGONISK
46,25DKK
54 Sprint
7,50DKK
55 LEJE
287,50DKK
56 LÅSE VASKER 6
1,25DKK
57 LEJE
106,25DKK
58 TÆTNING
16,25DKK