Øvre gearkasse dele

nr Titel Varehus Pris
0
13,75DKK
1
3 762,50DKK
2 Prop, motorblok 1/8"
21,25DKK
3 PAKNINGS UDSTØDNING YDRE DÆKSEL
83,75DKK
4 UDSTØDNINGS DÆKSEL YDER
310,00DKK
5 Bolt M6X20
12,50DKK
6 JAKKE UDSTØDNINGS OVERBESLAG
18,75DKK
7
807,50DKK
8 UDVIDNING
577,50DKK
9 MØTRIK M5x10
2,50DKK
10 ALATE VANDRØR
30,00DKK
11 TÆTNING VANDRØR
12,50DKK
12
146,25DKK
12 VANDRØR
161,25DKK
13 ØVRE TÆTNING, VANDRØR
16,25DKK
14 VASKER 6
22,50DKK
15
40,00DKK
16
83,75DKK
17 SKRUE PAN HOVED M6X30
5,00DKK
18 VASKER, FJEDER 6
6,25DKK
19  
20 STIFT.DOWEL
17,50DKK
21 MØTRIK M6X23
10,00DKK
22
23 SKRUE M6X10
3,75DKK
24 Olieproppakning til dræning af motorolie
36,25DKK
25
58,75DKK
26 VASKER, FJEDER 5
2,50DKK
27 SKRUE PAN HOVED M6X8
3,75DKK